Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa almak ve kullanmak son derece kolaydır. Sanal kart özelliği taşıyan bu ürünü AstroPaykasa.org adresimizden bizimle iletişime geçerek sahip olabilir. Arzu ettiğiniz zaman kredi kartı kullandığınız şekli ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sitemizin çeşitli iletişim bölümlerinden bizimle rahatlıkla irtibata geçebilirsiniz.Astro Paykasa Hakkında Uyarılar Paykasa bir kredi kartı değildir. Sadece internet üzerinden ödeme yapmanıza olanak sağlayan kontör yüklemeli bir sanal ödeme sistemidir. Paykasa kart alın işlemlerinizden sonra kartlarınızı kullancağınız platformlar sizlerin sorumluluğundadır. Bu kart ile idda ve bahis sitelerinden alışveriş yapmanız T.C.K. yasalarına göre suç teşkil etmektedir. Paykasa ile ilgili bilgi alırken Paykasa Ekşi Sözlük veya R10 gibi sitelerde geçen ibarelere kesinlikle itibar etmeyiniz. Paykasa alımı yaparken mutlaka alacağınız sitenin Resmi bayi olmasına dikkat ediniz. İlk defa alım yapacaksanız, Şikayetvar.com sitesi üzerinden alım yapacağınız site hakkında detaylı bilgi alınız. Diğer taraftan dolandırıcı.org ve dolandırıcı.biz siteleri Resmi Paykasa bayilerine karalayan bu sektörde ahlaki değerlerden yoksun kişilerin kurduğu web sitesi olup asla bu sitelerde yazanlara itibar etmeyiniz. www.astropaykasa.org sitesi Türkiye’nin ilk Paykasa Ana Bayii olup sizlere 7/24 online hizmet sağlamaktadır.

PAYKASA AL

Avantajlı ve bonuslu ödeme seçenekleri ile paykasa kartlar geçerliliğini her gün arttırmaktadır. Müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelen bu teknoloji sayesinde ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışverişler, online oyunlar gibi nakit para kullanılması gereken benzeri durumlarda tüm şüpheleri ortadan kaldırıp rahatça nakit para yerine kullanabileceğiniz bu kartın birçok avantajı bulunmakta. Kolay olmasının yanı sıra kimlik ve kredi bilgilerinizi paylaşmak zorunda olmadan internet üzerinden para işlemi yapmanız şüphesiz en büyük avantajlarından. Nakite mi ihtiyacınız var? Hemen bizi arayın ve geri ödemelerinizi anında nakite çevirelim. Canlı Destek Ekibi’mizle de sizi bu süreçte asla yalnız bırakmıyor ve para ihtiyacınız olduğu her an bizimle iletişime geçebilmenize olanak sağlıyoruz. SANMAR KART BİLİŞİM bu konuda hep ilklerin adresi olmuştur.

ASTROPAYKASA.ORG Bilişim İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri.

PAYKASA  AL

Piyasada yüzlerce online ödeme kartı olan paykasa kart satış firması olsa da bunların çoğunluğu yasal olmamak ile birlikte fahiş fiyatlara paykasa satışı yapmaktadır. Bizler www.astropaykasa.org web sitesi olarak resmi paykasa bayisi olmak ile birlikte sizlere ucuz paykasa satışı sağlamaktayız. Paykasa Al işlemleriniz için web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Paykasa Bozdurma

Temmuz 2017 tarihi itibarı ile paykasa panelleri bayilere tekrar aktif edilerek bireysel kullanıcılar için tekrar paykasa bozdurma hizmetleri başlamıştır. Paykasa bozum oranlarımız günlük kurlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

PAYKASA FİYATLARI

Paykasa kart fiyatları paykasa kontör miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Paykasa kart limitleri 10 paykasa, 20 paykasa, 30 paykasa, 50 paykasa, 100 paykasa, 150 paykasa, 200 paykasa, 250 paykasa, 500 paykasa, 1000 paykasa kontör olarak değişiklik göstermektedir. Bu kart fiyatları euro kuruna endexli olarak belirlenmektedir..

İnternet Ortamı’nın sık kullanılan Kartı paykasa’yı yüksek kurdan bozum yapabileceğiniz doğru adrestesiniz ASTROPAYKASA.ORG  Türkiye’nin resmi reseller sitesidir.
Paykasa Subreselleri Kurumsal firma güvencesinde olup paykasa-astropay bozdurma işlemi yapabilirsiniz

Yüksek kur Paykasa bozdurma ve pay kasa satışı ile hizmetinizdeyiz.. Lütfen operatörlerimizle iletişim geçiniz