Astropay Kart, para yatırmak ve çekmek için en popüler sanal ön ödemeli karttır. Dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce çevrim içi sitede kabul edilmektedir. Hızlılığı, esnekliği, gizliliği ve güvenliği sebebiyle, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen seçenektir. Astropay Kart, aşağıdaki gibi pek çok para biriminde kullanıma hazırdır: EUR, USD, GBP, BRL, RMB, JPY, TRY, INR, THB, ARS.

Astropay kartları üzerinden 16 haneden numerik kod bulunan son kullanma tarihi ay ve yıl olarak yer alan bunların yanı sıra 4 haneli güvenlik kodu vardır, güvenliği en yüksek elektronik e-pin sistemidir.

İnternet alışverişlerinin her geçen gün artış göstermesi, ödeme seçeneklerinin de çeşitlenmesine sebep olmuştur. Kredi kartı, banka kartı gibi eski ödeme yöntemlerinin yanında, online alışverişleri daha kolay ve güvenli olarak gerçekleştirebilmek için alternatif ödeme yöntemleri geliştirilmiştir. Bu ödeme yöntemlerinden biri de Astropay’dir. Astropay, sağladığı güvenliğin yanında kullanım kolaylığıyla da dikkat çekmektedir.

Daha ayrıntılı incelemek gerekirse, öncelikle Astropay nedir? Sorusuna açıklık getirmek için bu kartın işleyiş sistemine bakmamız gerekir. Astropay, ön ödemeli sanal bir karttır. 16 haneli kart koduyla ödemenizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Astropay’e belirlenen kart ücretini yatırıp anında sahip olabilirsiniz.

Astropay Ne İşe Yarar?

Astropay, paranızı ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanın en kolay yoludur. Online platformlarda yaşanacak olası suiistimal ve dolandırıcılık durumlarına karşı Astropay ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca kendi belirlediğiniz miktarda Astropay satın aldığınız için, paranızın tamamını da risk altına atmadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay sizin en hızlı ve güvenli alışveriş gerçekleştirebilmeniz için tasarlanıp geliştirilmiş ön ödemeli sanal bir karttır. Astropay’i kullandıktan sonra eski ödeme yöntemlerini rafa kaldıracaksınız. İnternet üzerinde aklınızda soru işareti kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilmenin en avantajlı yolu Astropay’dir.

USD TL STOK
10 $ 85 TL
15 $ 100 TL
20 $ 110 TL
25 $ 145 TL
30 $ 170 TL
50 $ 280 TL
60 $ 330 TL
70 $ 380 TL
80 $ 430 TL
100 $ 520 TL
150 $ 780 TL
200 $ 1,050 TL
250 $ 1,350 TL
500 $ 2,650 TL
1000 $ 5240 TL
3000 $ 11410 TL

Astropay Kart kullanmanın avantajları

Anında

Para yatırma ve çekme işlemleri, onay gecikmeleri olmaksızın anında işleme alınır.

güvenli

%100 garanti.

Esnek Limitler

Astropay Kart aracılığıyla daha yüksek para yatırma ve çekme limitlerine erişim

Gizli

Kişisel veya finansal bilgileri açığa vurmaya gerek yok.